Masz pytanie? Zadzwoń!

Tel.: 535 538 934


Potrzebujesz dofinansowania
do szkolenia?Trenerzy

Tomasz Glinkowski

Radca prawny, mgr prawa oraz mgr administracji, były Zastępca Naczelnika Wydziału Zamówień Publicznych i Inwestycji w JST, kontrolujący zamówienia publiczne w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, kontrolujący zamówienia publiczne w dużej spółce Skarbu Państwa, doradca w zakresie zamówień publicznych w projekcie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości pn. „Nowe podejście do zamówień publicznych”. Stały współpracownik Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Baczańska, Szarata Spółka Partnerska oraz Kancelarii W. Piórkowski | WPKRP.

Robert Siwik

Wykładowca prawa zamówień publicznych na studiach podyplomowych pt. „Proces inwestycyjno-budowlany dla prawników” na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Wykładowca prawa zamówień publicznych na WPiA Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Doktorant w Zakładzie Prawa Prywatnego Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Od 2014 r. współpracownik naukowy (research fellow) The European Law Institute (ELI) z siedzibą w Wiedniu. Były pracownik naukowo-dadaktyczny Katedry Prawa Prywatnego i Gospodarczego Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Chodkowskiej w Warszawie, gdzie w latach 2010-2014 prowadził zajęcia z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego;


We wrześniu 2013 r. został uznany za wschodzącą gwiazdę prawa w prestiżowym rankingu Dziennika Gazety Prawnej „Rising Stars – Prawnicy Lidera Jutra”.


Współzałożyciel oraz członek zarządu Polsko-Austriackiego Stowarzyszenia Prawników oraz zaufany doradca prawny Wydziału Handlowego Ambasady Austrii w Polsce. Przewodniczący Komisji ds. zamówień publicznych Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo Handlowej w Warszawie (największej bilateralnej izby gospodarczej, zrzeszającej prawie 1000 przedsiębiorców polskich i niemieckich). W latach 2012 -2015 członek Zespołu Problemowego Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Cywilnego do spraw regulacji świadczenia usług w przyszłym Kodeksie Cywilnym.

Andrzej Łukaszewicz

Doktorant Politechniki Poznańskiej, specjalizacja w dziedzinie zamówień publicznych. Wykładowca studiów podyplomowych Politechniki Poznańskiej, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

 

Od 1998 r. zajmuje się zamówieniami publicznymi w jednostkach samorządowych. Od 2007 r. prowadzi autorskie szkolenia i warsztaty z zamówień publicznych skierowane do przedstawicieli zamawiających, jak i wykonawców. Rocznie przeprowadza blisko 60 szkoleń o tematyce prawa zamówień publicznych. Posiada bogate doświadczenie zdobyte w trakcie obsługi podmiotów zarówno ze strony zamawiających, jak i wykonawców. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu zamówień publicznych.

Paweł Faczyński

Właściciel i założyciel Trójmiejskiej Kancelarii Zamówień Publicznych. Ukończył Uniwersytet Gdański oraz Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest także absolwentem studiów podyplomowych z zakresu prawa zamówień publicznych oraz zarządzania w służbie zdrowia. Oprócz prowadzenia kancelarii kieruje także działem zamówień publicznych w samodzielnym publicznym zakładzie opieki zdrowotnej.


Dotychczas przygotował i przeprowadził kilkaset postępowań o udzielenie zamówienia publicznego w większości trybów przewidzianych w ustawie Prawo zamówień publicznych. Reprezentuje również zamawiających i wykonawców w postępowaniach odwoławczych prowadzonych przed Krajową Izbą Odwoławczą. Jest certyfikowanym trenerem i konsultantem zarządzania, w tym celu odbył roczny kurs w renomowanej firmie szkoleniowej, podczas którego profesjonalnie przygotował się do pracy wykładowcy z zakresu prawa zamówień publicznych. Ponadto jest wpisany na listę biegłych sądowych z zakresu zamówień publicznych.

Lidia Piotr-Krajecka

Radca prawny. Absolwent Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (kierunek prawo). Wykładowca akademicki w m.in.: Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Wyższej Szkole Zarządzania i Administracji w Zamościu, Szkole Głównej Handlowej Filia w Rzeszowie, Rzeszowskiej Szkoły Menedżerów SPP w Rzeszowie, Centrum Kształcenia Menedżerów Przemysłowych w Lublinie.

 

W latach 1996-2007 przewodniczący Zespołu Arbitrów Urzędu Zamówień Publicznych. Biegły sądowy z zakresu zamówień publicznych na liście Prezesa Sądu Okręgowego w Lublinie i Prezesa Sądu Okręgowego w Gliwicach. Doradca z zakresu zamówień publicznych. Od 1995 r. prowadzi szkolenia, warsztaty i treningi z zakresu negocjacji, prawa gospodarczego i prawa zamówień publicznych. Przygotowuje i przeprowadza postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, początkowo dla jednostek sektora finansów publicznych, a od 2001 r. również dla zamawiających sektorowych. Prowadzi audyty postępowań współfinansowanych ze środków UE.