Jeżeli jesteś zainteresowany naszym pismem i chciałbyś się z nim zapoznać to wypełnij poniższy formularz. Nasi pracownicy skontaktują się z Tobą i prześlą darmowy egzemplarz „Zamawiającego”.
  Informacja o ochronie danych osobowych:

  Administratorem danych osobowych jest wydawnictwo Witold Jarzyński z siedzibą w Warszawie przy ul. Jugosłowiańskiej 15b/40 (działający pod firmą: MRM Witold Jarzyński). Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu przesłania publikacji "Zamawiający. Zamówienia publiczne w praktyce" oraz dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez administratora danych (marketing bezpośredni swoich towarów i usług). W przypadku wyrażenia zgody na przesyłanie informacji handlowych drogą mailową/zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingu bezpośredniego dane osobowe będą przetwarzane także w tym celu. Zgody nie są obligatoryjne.

  Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

  Osoba, której dane dotyczą, ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę (wysyłając żądanie na adres e-mail: biuro@mustreadmedia.pl). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych:

  Wyrażam zgodę na przesyłanie przez MRM Witold Jarzyński informacji handlowych na podany przeze mnie adres e-mail.

  Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny (na podany nr telefonu) przez MRM Witold Jarzyński w celu marketingu bezpośredniego.