Zrób za darmo aukcję lub licytację z „Zamawiającym” i SOLDEA!

AbrechnungWspólna akcja pisma „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce” oraz elektronicznej platformy przetargowej SOLDEA pozwoli każdemu Czytelnikowi naszego pisma przeprowadzić w swojej jednostce, całkowicie za darmo i pod okiem ekspertów, pilotażową aukcję lub licytację elektroniczną.

Zakres wsparcia

W ramach akcji jej uczestnicy otrzymają całkowicie za darmo m.in.:

  • pełne wsparcie w zakresie przygotowania jednej aukcji lub licytacji elektronicznej;
  • przygotowanie całej procedury i dokumentacji w zakresie części elektronicznej;
  • wsparcie w zakresie przeszkolenia personelu, doboru strategii i optymalnego scenariusza aukcji lub licytacji elektronicznej;
  • wdrożenie w problematykę podpisu elektronicznego;
  • wsparcie dla uczestników aukcji lub licytacji elektronicznej.

Uczestnik naszej akcji nie będzie musiał niczym się martwić w toku całej procedury. Zyska prawdziwego partnera do pomocy od momentu ogłoszenia do wyboru najkorzystniejszej oferty.

Kto może wziąć udział?

Akcja jest skierowana do debiutantów, którzy jeszcze nie mieli okazji do przeprowadzenia aukcji lub licytacji oraz do tych, którzy raz spróbowali, ale z różnych przyczyn próba ta się nie powiodła.

Jak wziąć udział?

W celu wzięcia udziału w naszej akcji trzeba:

  • Być prenumeratorem pisma „Zamawiający. Zamówienia Publiczne w Praktyce”.
  • Wysłać swoje zgłoszenie na adres internetowy pisma (redakcja@zamawiajacy.pl). W tytule wiadomości należy wpisać hasło „Akcja darmowa aukcja”. W treści wiadomości należy wskazać, czy interesuje nas wdrożenie aukcji czy licytacji elektronicznej;
  • W treści maila należy zawrzeć informację czy zainteresowany jest debiutantem, czy też pragnie powtórzyć swoje doświadczenie (krótki opis poprzedniej, nieudanej próby).

Wdrożenie aukcji lub licytacji elektronicznej zostanie dokonane w sposób i w czasie dogodnym dla zgłaszającego. Eksperci SOLDEA zapewniają pełne wsparcie i elastyczność przy stawianiu pierwszych kroków w zakresie instrumentów elektronicznych w zamówieniach publicznych. Zamawiający nie musi mieć więc żadnej wiedzy ani doświadczenia w tym temacie.